Hakkımızda

LİDERLER YENİLENEBİLİR ENERJİ İTH. İHR. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. 2018 yılında Van’da kurulmuş olup güneşten elektrik üreten sektördeki öncü firmalardan biridir. Deneyimli ve tecrübeli kadrosu ile Van ve çevre illere hizmet vermektedir. Kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede yenilenebilir enerji sektöründe tanınmış ve bu ilkelerden asla vazgeçmemiştir.

Yeryüzündeki en temiz enerji kaynaklarından biri olan Güneş enerjisinde herhangi bir zararlı gaz salınımı yoktur ve yenilenebilir enerji kaynaklarından en temiz, en güvenilir kaynaklardan biridir. Türkiye güneş enerjisi bakımından oldukça zengin bir ülkedir. Günümüzde tüm dünya da olduğu gibi ülkemizde de nüfus artışı ve ağır sanayileşme sebebiyle yenilenebilir enerji ihtiyacı büyük oranda artış göstermiştir. Çünkü doğalgaz ve petrol kaynakları yüzyıllardır kullanıldığı ve tükenmek üzere olduğu için özellikle petrol ürünlerine sahip olmayan ülkelerde enerji ihtiyacına cevap vermek sıkıntılı bir durum oluşturmaktadır. Bu nedenle, daha temiz ve daha az maliyetli olan yenilebilir enerji kaynaklarından güneş enerjisine yönelmek bu sıkıntının giderilmesine katkı sağlamaktır.

Proje ve Uygulama Alanları

Endüstriyel

Firmamız; Fabrikalar, endüstriyel firmalar, Organize sanayi bölgeleri, çatı üzeri Ges projeleri, tarım, hayvancılık, Avm, otel, hastane, akaryakıt istasyonları,

Ev Uygulamaları

• Normal evler için elektrik ihtiyacını karşılamada çatı tipi güneş enerjisi santralleri • Elektrik olmayan veya elektrik enerjisinin ulaşamadığı yerleşim yerleri için güneş enerjisi Özellikle bu yerleşim yerlerine yakın boş tarla ve arazilere güneş enerjisi panelleri kurularak tüm enerji ihtiyacı giderilebilmektedir.

Tarım Alanları

• Tarım alanlarında sulamada, sokak lambaları da güneş enerjisinin kullanım alanları arasında olan her yere hizmet vermekteyiz.


WhatsApp
Hemen Ara